♥ SERENAY SARIKAYA FAN CLUP ♥
HOŞ GELDİN !!!
[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/popupd.png/][IMG]http://ADMİNLER:SERENAY KÜBRA ALAYDIN

HOŞ GELDİN !!!
[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/popupd.png/][IMG]http://ADMİNLER:SERENAY KÜBRA ALAYDIN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERENAY KÜBRA ALAYDIN

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi

SERENAY TORBİLMİ GEÇTİLER
1.EWT ONUN SONUNCU OLMASI LAZIMDI
kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi Vote_lcap10%kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2.HAYIR SERENAY'IN 2.LİĞİNİ KIZKANDILAR O YÜZDEN TORBİL DİYORLAR
kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi Vote_lcap1100%kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi Vote_rcap1
 100% [ 1 ]
3.SERENAYA GEÇEKTEN TORPİL GEÇTİLER ÜNLÜ DİE
kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi Vote_lcap10%kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 1

YazarMesaj
^^serenay kübra^^
Admin
^^serenay kübra^^

kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi Empty
MesajKonu: kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi   kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 4:53 pm

SERENAY, NASIL 2. OLDU?

Adanalı dizisi nere, Türkiye Güzellik Yarışması nere?

Adanalı dizisinde Oktay Kaynarca’nın kızı Sofya’yı canlandıran Serenay Sarıkaya’yı Türkiye Güzellik Yarışması’nda seyredince çok şaşırdım. Hele hele ikinci olduğu açıklanınca küçük dilimi yuttum.

Sempatiklik başka, güzellik, zerafet başka şey!

Serenay güzel bir kız değil.. Hiç zarif de değil. Sadece sempatik olabilir. Ayrıca boy da yok! Eee, nasıl oldu bu iş?

Hem de jüri de Hıncal Uluç gibi bu işleri çok iyi bilen, güzellik konusunda uzman, ünlülerin camlarındaki siyah filtrele bile takan Hıncal Uluç ağabeyimiz bile varken!

Serenay Sarıkaya nasıl ikinci oldu Hıncal Ağabey? Buna nasıl müsaade ettin? Hiç itiraz etmedin mi? Kıvanç’ın siyah cam filtrelerine taktığın gibi bu konuya da taksaydın keşke!

Peki ya diğer jüri üyeleri olan ve kadınlardan anlayan Okan Bayülgen ile dünyaca ünlülerin fotoğraflarını çeken Nihat Odabaşı’na ne demeli? Onlar da mı itiraz etmedi bu sonuca?

Nihat gibi bu işin uzmanı olan birisi Serenay Sarıkaya’nın Türkiye’nin ikinci güzeli olmasına nasıl ses çıkarmadı?

Okan ile Nihat kavga etmişler ama Serenay’ın ikinci olmasıyla ilgili değilmiş kavga! Kavganın sebebi, Okan 2 yıl önce Nihat için “gay fotoşopçu” demiş. Bayülgen yarışma geccesi “Nihat ile aram kötü. Yarışmanın ön seçimlerinde bana ‘hatalısın’ dedi. Ben de ‘seçtiğim kızlar ilk ona girdi’ dedim. Çektiği katalog fotoğraflarını hiç beğenmediğimi söyledim. Yine kapıştık” demiş.

Hiçbir jüri üyesi de “ya bu kız bu boyla güzel seçilemez” dememiş!

Aşağıdaki resme bakınca diğer güzeller arasında Serenay nasıl da sırıtıyor değil mi? Boy fukarası güzel!

Belli ki sorulan soruların cevapları bile önceden verilmiş! ****** de Seraney’e denk gelmiş! Bak bak bak..

Jüri “kiminle tanışmak isterdin?” diye soruyor, Serenay da “******’le” diye cevap veriyor! ****** de ne isterdi ama Seranay’la tanışmayı! Hay Allah’ım..

Sinema filmleri, reklam filmleri, sorular-cevaplar derken ******’ün bile suyunu çıkardılar ya helal olsun!

Yarışmanın en şanssız kızı ise Filiz Özgür olmuş. Filiz bu yarışmaya katılabilmek için Beylikdüzü Voleybol Takımı’ndan ayrılmış. Dereceye gireceğinden eminmiş ama ilk 10’a bile girememiş!

* * *

Bu yazımdan sonra yarışmaya katılan fakat elenen Manolya Paşaoğlu’ndan mail geldi. Ciddi iddialarla dolu bir mail.. Paylaşmak istedim.

Mehaba Kenan Bey;

3 Nisan 2010 tarihinde yazmış olduğunuz '' SERENAY, NASIL 2. OLDU?'' başlıklı yazınızı okudum.

Size katılmakla beraber yarışmada şaşırdığım sadece Serenay'ın 2. olması değildi. Ben de bu sene Miss Turkey 2010'a katıldım ve ilk 170'e girdim. Elemeye gittiğimde önce elbise ile sonra mayo ile jüri önünde yürüyüş yapıldı (gruplar halinde).

Ancak ne gariptir ki jüri üyeleri Türkiye'nin güzelinin seçileceği yarışmada katılımcılara bakmadılar bile. İlk 60'a kalan kızları görünce ''benim de ismim sölenecektir'' diye bekliyordum. Çünkü seçilenler arasında doğal olmayan, saçları boyalı, kilolu, vucut ölçüleri orantısız sanki özellikle 'çirkin' denebilecek kızlar seçilmişti.

Elbette güzellik, çirkinlik gibi kavramlar görecelidir ancak 'görünen köy kılavuz istemez' diye de bir atasözümüz vardır. Pek çok güzel kız (ben kendimi bir kenara koyarak söylüyorum) daha ilk 170'de elendiler. Keşke bir imkan olsada elenen kızlarla görüşülebilse, onları da Türk halkı tanısa.

Nice güzel kızlar haksızca elendiler. Sonrasında seçilen 20 finaliste baktığımda bir Türk genç kızı olarak üzüntü duydum. Onca güzel kızmız arasından bunlar mı seçildi dedim. Bunlar mı Türkiyeyi ve Türk genç kızlarını temsil edecekler dedim.

Bu bir güzellik yarışması bence zaten boyun 170 olması bile bir bayan için idealdir. Boyu uzun olsun diye kilolu, yüz güzelliği olmayan kişilerin seçilmesi yarışmanın ismi ile örtüşmüyor. Boyun uzun, fizğin düzgünse, ince ve zarifsen katılacağın yarışma 'best model of turkey' dir.

Zaten oradaki yarışmacıların araştırılması yapılsa pek çoğunun uğurkan erez, tanju babacan, ebru şam, burcu esmersoy gibi isimler tarafından desteklendiğini ve ilişkisi olduğu anlaşılır. Benim elimde deliller yok, ben araştırmacı gazeteci değilim sadece gözlemlediğim ve duyduğum kadarı ile size söylüyorum. Maalesef bu yarışmalar tekelleşmiş durumda ve tacı alacak kişiler en başından belli.

Ben sizin yazınızı okumasaydım bu mailide atmicaktım. Sizin dürüst gazetecilik kimliğinize güvenerek, yazınızdan bunu hissederek bu maili attım.

Siz de o 20 kızı gördüğünüzde ne düşündünüz? Sadece Serenay mıydı orda sırıtan?

Türkiye'yi temsil edecek konularda torpilin geçmesi kötü bir durum ve böyle bir durum söz konusu ise bunu aydınlatılmasını rica ediyorum.

SAYGILAR...
MANOLYA PAŞAOĞLU

* * *

Bu mail de İpek Gürsel hanımdan gelmiş. Burada daha ciddi iddialar var..

İyi akşamlar Kenan Bey..Bu konuda size zaten mail atacaktım yazıyı görünce çok sevindim..İnşallah Hıncal Uluç ve Nihat Odabaşı size nasıl kötü bir organizasyon olduğunu anlatır ve sorunuza yanıt verirler..

Yarışma gecesi o stüdyodaydım Bir ara Hıncal Uluç Serenaya “Seni birinci seçemeyiz Serenay” dedi..Bunuda ordaki herkes duydu.. Ordaki yarışmacı yakınları zaten Serenayın torpilli olduğunu biliyorlardı..Aralarında konuşuyorlardı..Çünkü kamptaki kızlar yakınlarına Serenay dereceye girecek çok emin bu kız torpilli demiş Kenan Bey.

Ben orda sürekli jüriyi izledim yarışmacı kızlara puan bile vermediler aralarında fikir teatisi bile yapmadılar. 2 kez ara verildi ben izledim herkes başka bir yerde sigara içiyordu..

Jüri üyeleri nasıl puanlama yaptı nasıl karar verdi kimse anlamadı. İlk 10 a girmeyen 3 güzel kız vardı Kenan Bey..Dereceye giren kızlar zaten hiç şaşırıp sevinmedi buda herkesin dikkatini çekti.. Madem bu torpilli kız seçilecekti öbür kızların hakkı yenmedi mi Kenan Bey.. Lütfen bu konunun üstüne gidiniz..Bu haksızlığa ses getyireceğinize inanıyor başarılarınızın devamını diliyorum..

* * *

Söz konusu maillerde adı geçen herkesin cevap hakkı vardır.
https://serenaysrkyfanclup.hareketforum.net

kenan erçetingöz serenay 2.görünce şaşırdım dedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» serenay sarıkaya'ya sormak istedikleriniz
» serenay sarıkaya'nın hayatı
» SERENAY SARIKAYA ŞOK SÖZLER
» Serenay Sarıkaya'yı ağlatan fıra
» serenay sarıkaya marie cleiar